FoRuMLaR ALeMiNe HoS GeLdInIz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FoRuMLaR ALeMiNe HoS GeLdInIz

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

diğer takımlar

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

diğer takımlar Empty
MesajKonu: diğer takımlar   diğer takımlar Icon_minitimeCuma Kas. 16, 2007 3:11 pm

SÜRPRİZ AÇIKLAMA!..

Gençlerbirliği, Gaziantepspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını yaptığı idmanla sürdürdü.

Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri'nde, teknik direktör Bülent Korkmaz yönetiminde yapılan çalışmaya, milli takımlarında bulunan Petkoviç, Carle ve Isaac ile sakat olan Ulaş ve Mustafa Çiçek katılmazken, devreyi kapatan Lamin Traore ile hafif sakatlıkları bulunan Kahe, Zoriç, Burhan ve Erkan takımdan ayrı düz koşu yaptılar.

Pas çalışmasıyla başlayan antermanda, Bülent Korkmaz futbolcularına 2 grup halinde hücum ve savunma organizasyonları çalıştırdı. İdmanı sık sık durduran Korkmaz, hatalı olan futbolcuları uyararak, kalan maçları kazanmaktan başka çareleri olmadığını onlara hatırlattı.

A Milli takımın Avrupa Şampiyonası eleme grubunda yarın yapacağı Norveç ve çarşamba günü yapacağı Bosna Hersek maçları nedeniyle liglere ara verilmesinden yararlanarak düzenlenen Ata Kupası'nda dün Gençlerbirliği OFTAŞ Spor'a 2-1 yenilen kırmızı-siyahlı futbolcuların oldukça yorgun olduğu gözlendi.

Ata Kupası'nda yarın Konyaspor ile karşılaşacak olan Gençlerbirliği'nde sakat futbolcuların sayısının fazla olması teknik heyeti düşündürüyor.

-EL SAKA YENİDEN BEŞTEPE'DE-

UEFA Kupası'nda 4 tur geçerek büyük başarı elde eden Gençlerbirliği kadrosunda yer alan ve daha sonra Konyaspor'da forma giyen El Saka da bugün Beştepe'de idmana çıktı.

Takımdan ayrı düz koşu yapan Mısırlı futbolcunun uzun bir aradan sonra Beştepe'de çıktığı antrenmanda oldukça neşeli olduğu gözlendi. Koşunun ardından salonda çalışan Saka, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Gençlerbirliği'ni kendi evi gibi gördüğünü bu nedenle yapılan bazı transfer tekliflerini geri çevirdiğini söyledi.

El Saka, şöyle konuştu:

''Ahmed Hasan benim de Anderlecht'e gitmemi istedi. Ancak ben Ankara'ya ve Gençlerbirliği'ne çok alışmıştım. Burasını adeta evim gibi görüyordum. Bu nedenle başka bir takımda oynamayı düşünmediğimi söyledim. Cem hocayla da görüşüp anlaştıktan sonra yeniden Gençlerbirliği'nin formasını giyeceğim için çok mutlu oldum.''

Gençlerbirliği ile prensip anlaşmasına varan El Saka, devre arasına kadar takımla birlikte çalışmalara katılacak, Ocak ayındaki transfer döneminde kendisini 1,5 yıllığına kırmızı-siyahlı renklere bağlayacak sözleşmeye imza atacak.
http://forumalemi.forumotion.com

diğer takımlar
1 sayfadaki 1 sayfası